TÜM HİZMETLERİMİZ

İNŞAAT

  •  İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özel inşaatlar yapmak.
  •  Şirket ahşap, yarı ahşap ve betonarme toplu konut, her türlü devlet inşaatları yapabilir. Kendi adına yapmış olduğu inşaatları kiraya verir pazarlayabilir.
  •  Kat karşılığı mesken ve işyerleri inşaatları yapar, sözleşmeler yapar, bu mesken ve işyerlerinin tadilat ve montaj işleri, peyzaj ve çevre düzenlemelerini yapmak.
  •  İnşaatla ilgili çatı malzemeleri imalatını, alım satımını yapmak, çatı ve çelik konstrüksiyon işleri ve işçiliğini yapmak. Resmi ve özel kamu kurum ve kuruluşların bu konudaki ihalelerine girmek, almak, yapmak ve taahhütte bulunmak.
  •  Yurt içi ve yurt dışında her türlü inşaat tesisat elektrik ve hafriyat konularında taahhütlerde bulunmak ve yerine getirmek.
  •  Yurt içi ve yurt dışında her türlü yol stabilize çalışmaları, beton, yol, asfalt çalışmaları yapmak ve taahhütleri yerine getirmek.
  •  Fabrika ve tesislerin komple inşaatının ve montaj işlerinin yapımı ve petrol boru hatları, diğer boru hatları, yüksek ve alçak gerilim elektrik tesisatları, enerji nakil hatları, telefon, telgraf ve diğer havi nakil hatları yapım ve montaj işlerini, onarım değişim ve restorasyon işlerini yapmak, yaptırmak.
  •  Kentsel dönüşüm; 6306 Sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkındaki Kanun ve Yönetmelikler çerçevesinde; Afet riski altındaki alanlar ile bu alanlar dışındaki riskli yapıların bulunduğu arsa ve arazilerde, fen ve sanat norm ve standartlarına uygun, sağlıklı ve güvenli yaşama çevrelerini teşkil etmek üzere iyileştirme, tasfiye ve yenilemeler yapmak.
  •  Türkiye’nin neresinde olursa olsun (mezra, köy, kasaba, ilçe, şehir) eski, ekonomik ömrünü tamamlamış, deprem riskli, yıkıldı-yıkılacak durumdaki ev ve işyerlerini 6306 Sayılı kanun ile devletin sağlamış olduğu kentsel dönüşüm kredisi, kira yardımı, belediye harç-vergi avantajlarını da kullanarak yeniden yapmak.
  •  Resmi ve özel kamu kurum ve kuruluşların inşaat işleri, tüneller, limanlar fabrikalar, yollar, köprüler, bentler, lojmanlar, barajlar, idare binaları gibi yapılar, resmi kurum ve hizmet binaları, beton, asfalt, karayolu, iş hanları, ticari yapılar, atölyeler, imalathaneler ile her türlü toplu konut, kooperatif meskenleri, kara ve demir yolları, istasyonlar, hava meydanları, otogarlar, otoparklar, garajlar, çarşı mağaza, pazar işyeri, otel, motel, villa, pansiyon, hastane, cami, dispanser, sağlık merkezleri, ilk yardım tesisleri ve benzeri devlet yapıları gibi bayındırlık tesisleri, tatil köyleri, okul inşaatı, eğitim merkezleri, öğrenci yurtları, gölet ve iskele, turistik konaklama, uçuş pistleri, sportif ve tamamlayıcı tesisler ve petrol, doğalgaz boru hatları, kanal içme suyu, su kanalları, drenaj tesisleri, sulama ve kanalizasyon işlerinin inşasını yapmak, konusu ile ilgili açılmış ihalelere katılmak, taahhütlerde bulunmak.

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

KATALOG